ورود همکاران

ورود مراجعین

راهنمای جوابدهی

مراجعین محترم برای دریافت جواب خود از سایت ، می تواند با وارد کردن نام کاربری (شماره پذیرش بصورت کامل و بدون خط تیره) و رمز عبور (تلفن همراه) از پنل ورود مراجعین اقدام نمایند. برای مشاهده فیلم راهنمای دریافت جواب، از قسمت راهنمای جوابدهی آنلاین میتوانید اقدام نمایید.

آزمایشگاه های محترم برای دریافت جواب می توانند با نام کاربری و رمز ورود که بخش IT آزمایشگاه در اختیارشان قرا می دهد از پنل ورود همکاران استفاده نمایند.

درباره آج

گروه پاتوبیولوژی آج،با پشتوانه سال ها تجربه و دانش اساتید دانشگاه ها در زمینه تشخیص بیماری ها از سال ۱۳۷۵ اقدام به تاسیس آزمایشگاه تخت طاووس نمود .با اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001 و راه اندازی آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی به روز دنیا و با اتکاء به سرمایه اصلی ، اعتماد بیماران و همکاران در سال ۱۳۸۷ آزمایشگاه پاتوبیولوژی مبنای دانش را تاسیس نموده و سپس با همکاری تعدادی از اساتید پاتولوژیست و همکاران PHD در رشته های مختلف آزمایشگاهی و مولوکولی در سال ۱۳۹۰ آزمایشگاه پاتوبیولوژی دارآباد را افتتاح نمود.

گروه پاتوبیولوژی آج برای رفاه حال مراجعین گرامی و توسعه روش ها و تست های تخصصی و فوق تخصصی و همچنین دسترسی آسان و سریع به جواب های آزمایش اقدام به تاسیس چهارمین آزمایشگاه خود در سال ۱۳۹۴ با نام آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشاهیر گردید. 


گروه پاتوبیولوژی آج موفق به کسب اولین گواهینامه ISO 26000 مسئولیت اجتماعی در ایران گردید. و همچنین عضو انجمن خیریه دیابت کشور می باشد.

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه پاتوبیولوژی آج می باشد.