آدرس شعب: تخت طاووس، مبنای دانش، دارآباد 021-2610-7569 aj_lab_group

خدمات گروه آزمایشگاهی آج

از منزل خارج نشوید. با چند کلیک سفارش دهید!

آزمایش کووید نوترالایز یا آنتی بادی خنثی کننده

کاربر گرامی، شما می توانید تست کرونا را بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه انجام دهید. آزمایشگاه آج مفتخر است که تست کرونا در منزل را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد. پس از ثبت درخواست تست pcr و یا آزمایش آنتی بادی، همکاران ما جهت انجام تست با شما تماس میگیرند.

آزمایش کم خونی

برای تشخیص کم خونی ، پزشک احتمالاً از شما در مورد سابقه پزشکی و خانوادگی شما سوال می کند ، یک معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایش های شمارش کامل خون (CBC)، آزمایشات تشخیصی اضافی و ...

آزمایش تیروئید

TSH مخفف هورمون محرک تیروئید است. آزمایش TSH یک آزمایش خون است که این هورمون را اندازه گیری می کند. تیروئید یک غده کوچک پروانه ای شکل است که در نزدیکی گلو شما قرار دارد. تیروئید شما هورمون هایی تولید می کند که نحوه استفاده از انرژی بدن را تنظیم می کند

آزمایش قبل از ازدواج

دختر و پسری که تصمیم به ازدواج می گیرند، قبل از آنکه به عنوان زن و شوهر رسمی همدیگر بشوند، بهتر است مراحل پزشکی خود را به طور کامل انجام دهند. شما با انجام آزمایش قبل از ازدواج در آزمایشگاه آج، انگار چندین آزمایش از جمله CBC , HIV , Hb , تست مورفین , HCV Ab و ... را انجام داده اید.

آزمایش قبل از بارداری

آزمایش قبل از بارداری شامل مجموعه ای از آزمایشات مختلف است که شما را از داشتن یک بارداری سالم مطمئن می سازد. این آزمایشات شامل FSH, LH, PRL, AMH, ESTD,PROG,TSH, VIT B12, FBS, U/A,U/C و .... می شود.

آزمایش بلوغ زودرس در دختران

آزمایش بلوغ زودرس در دختران شامل آزمایشهایی چون FSH, LH و E.S.T.D می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از این آزمایشات می پردازیم.

آزمایش هورمون رشد

هورمون رشد (GH) هورمونی است که برای رشد و نمو طبیعی کودکان ضروری است. این باعث رشد مناسب استخوانی خطی از بدو تولد تا بلوغ می شود. در کودکان و بزرگسالان ، هورمون رشد به تنظیم میزان تولید انرژی بدن از غذا (متابولیسم) و تولید چربی ، پروتئین و گلوکز (قند) کمک می کند. همچنین به تنظیم تولید گلبول های قرمز خون و توده عضلانی کمک می کند.